אשה מעלה סטטוס

אשה מעלה סטטוס

החל מ- 18.3.14 בשעה שש בערב, ולמשך מס' חודשים, תהיה התערוכה תלויה בבית אריאלה. בואו, תראו ותחזרו להגיב.

המשך

אמא, תנקי לי

אמא למטבח, סטריאוטיפים מגדריים, סטריאוטיפים עדתיים וקפיטליזם חזירי שמלמד אותנו שערכי זכויות האדם של נשים ואנשים מעניינים חברות מסחריות כקליפת השום, כל הדרך אל הבנק.

המשך

בגידת הח"כיות

ואל תתבלבלו מהז'רגון הליברלי: ביטול חוק חזקת הגיל הרך מטעמי "שוויון הורי", אישור חוק הפונדקאות מטעמי "הזכות השוויונית להורות", התנחלויות בז'רגון של "זכות אבות", וכיו"ב. כי שיח זכויות האדם בישראל, זכויות אדם של נשים בכללן, מייצג את זכויות ההגמון בלבד.

המשך
טור גיל המעבר

במיטבנו

ובכן, אל תאמינו להפחדות, וזה לא יעזור להם: נשים מעל גיל 50 הן נשים במימושן הנשי, המנטלי, האינטלקטואלי, הפיזיולוגי והמיני המיטבי.

המשך
046

מעבדות לעבדות

לחלק ניכר מניצולי השואה אין כסף לאף אחד מחמשת המ"מים של ז'בוטינסקי: מזון, מעון, מלבוש, מורה ומרפא. מורה הם כבר לא צריכים, אבל מה עם שאר הארבעה?

המשך
טור תקציב מגדרי1

תקציב מגדרי

מועמדים ומועמדות, כמו גם קואליציה עתידית, שיתעלמו מצרכיהן התכנוניים של נשים – יתחילו את מסע הבחירות שלהם בגירעון תדמיתי.

המשך
giora run

מחיר השכחה

ספורט עושים כי זה אורח חיים נכון, בריא, תקין. לא כי זה מצטלם טוב.

המשך
זו בעיה שלנו

זו בעיה שלנו

הנאשמים לכאורה במעשים המזוויעים הללו, חיים בינינו. ההסלמה באלימות ברחוב, בהעזה להפעיל פרקטיקות לא חוקיות על מנת להטות בחירות ובחוצפה לעשות את כל אלו לאור יום – אינן בעיה של מישהו/י אחר/ת. זו בעיה שלנו.

המשך
להחזיר את המרכז למרכז

להחזיר את המרכז למרכז

כמה שנים כבר מדברים אתנו על חידוש המרכז העירוני? המון. חידוש מרכזי הערים נהיה צ'ק מילולי בלי כיסוי מאז שהומצאו הקניונים.

המשך
טור מלשינון

למלשינים לא יהיה צדק

יש הרבה צעדים שניתן לבצע על מנת להשיב את מדינת ישראל ממעמד של רפובליקת בננות למדינה מערבית. שיסוי תושביה אחד בשני באמצעות מנגנונים ממשלתיים איננה אחת מהן.

המשך